Договір

Надання послуг з благоустрою населених пунктів Космацької об’єднаної територіальної громади, здійснення ремонтно-будівельних робіт, експлуатаційного утримання житлового фонду та прибудинкових територій, експлуатаційного утримання доріг і вулиць населених пунктів громади, надання послуг щодо організації діяльності ринків.

У відповідності із пунктом 6  Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами обсяг надання послуг розраховується на підставі норм, затверджених органом місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку.

Одиницею виміру обсягу наданих послуг з поводження з побутовими відходами є кілограм, тонна, кубічний метр або літр.

Одиниця виміру обсягу надання послуг з поводження з побутовими відходами встановлюється органом місцевого самоврядування.

Плата за надані послуги нараховується щомісяця відповідно до умов договору і тарифів, що формуються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006 р. № 1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами”.

Оплата послуг здійснюється не пізніше ніж протягом останнього дня місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інше.

Сільською радою Космацької об’єднаної територіальної громади встановлено такі тарифи на вивезення твердих побутових відходів:

Споживачі послуг Вартість послуг
Бюджетні установи, організації      134,829 грн./м3
Інші юридичні особи та фізичні особи підприємці    155,444 грн./м3
Фізичні особи 126,583 грн./м3 

 

36,89 грн. на місяць з одного дворогосподарства в якому проживає троє і більше осіб за умови якщо кількість відходів не більше  2 мішків на місяць.

20,00 грн. на місяць з одного дворогосподарства в якому проживає до двох осіб за умови якщо кількість відходів не більше 1 мішка на місяць

 

 

 

 

Директор Линдюк Микола Миколайович